Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 04-12-2019
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makatta aşırı kasılma için görüş

İyi günler Taviloğlu bey Ben size benim aşırı derecede anal bölgedeki kaslarımın kasılmış olmaları rahatsızlığımla ilgili yardim rica etmek istiyorum. Benim bu rahatsızlığım 3 senedir mevcut bende. Benim en son bu yaz ağustos ayındaki bir uzman doktor tarafından gerçekleştirilmiş kamerayla muayenesi sonucu, benim makat çatlağı veya benzeri hiç bir sorunumun olmadığı yalnızca tek başına kaslarımın aşırı derecede kasılmış olduğu sonucuna vardık. Botox tedavisinin bana pek bi faydası olabilmeyeceğinden dolayı kas kesme tadavisini tavsiye etti, ki bunun tek faydalı çözüm olduğunu öne sürdü. Bu tedavinin ileriki yaşlarda gaitayi tutamama riskinin olmadığını vurguladı, çünkü keseceği kasın bana ilerde sorun yaşattırabilecek kasın olmadığını söyledi. Fakat benim bununla ilgili endişelerim ve korkularım var. Bu yüzden bir de sizin bir Profesör olarak görüşünüzü ve benim durumum için tavsiyenizi rica etmek istedim. Cevabınızı merak bekliyor olacağım şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla,