Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 12-05-2020
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Hemoroid için krem tavsiyesi

Iyi geceler dr bey bende uzun zamandir hemoroid vardi ara ara nuksediyordu son zamanlarda yasadigimiz sikintilardan sanirim daha sık yasamaya basladim daha once doktora gittim rektoskopi oldum damar genislemesi oldugunu ameliyatlik bi durum olmadigini soylemisti hap fitil krem gibi ilaclar verdi ama son zamanlarda sikayetim artti farkli şikayetler yasamaya basladim afedersiniz buyuk tuvaletimi yaparken ve sonrasinda sanki jiletle kesiliyormus gibi canim yaniyo ve agrim cok oluyo. Kabiz olmamaya calisiyorm sicak su oturmalari yapiyorum bazi bitkisel caylar iciyorum geciyor gibi oluyor tekrar oluyor su bir aydir cok yoruldum ne yesem ne icsem ne yapsam diye dusunmakten dr gitmekte sorun suan napacagimi bilmiyorum artik. Lutfen Allah rizasi icin ne yapmam gerekiyo bilgi verin yol gosterin biseyler yapin yardimci olun …………………………….. adinda bir krem var bi nebze iyi geldigini okudum tavsiye edermisiniz yada tavsiye edebileceginiz seyler varmi cok rica ediyorum yardimci olun simdiden Allah razi olsun saglicakla kalin