Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 08-07-2016
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Kabızlık ve makatta çatlaklar

Sayın Hocam Merhaba sizi uzun araştırmalarım sonucu buldum bir konuda soru sormak ıstıyorum size yardımcı olur musunuz

Benim 14 aylık oğlum var ve yaklaşık 7.ayından beri kabızlık problemı var göturmedıgımız doktor kalmadı. 2 aydır da ………………………… tıp fakultesıne gıdıyoruz genel cocuk cerrahısıne ………………………… surup verdı (gıttıgımız butun dr lar aynı ılactan yazdı) ve dıskısını yaparken aşırı derecede çok zorlandıgı ıcın çatlaklar ve yırtık olustu bunun içinde ………………………… fıtıl verdı iyilestı.Ama galıba artık ………………………… ta bı işe yaramıyor gıbı dıskısı yıne sert yıne catlak olustu ve yıne kanıyo zaten 2-3 gunde bir yapıyor butun tetkıkler de yapıldı tıroıd ıne bakıldı hersey temız karın ultrasonu ve karın fılmide cekıldı hersey normal dıyolar duzelmezse ne olacak dıye sordugum da da ılerı tetkıkler popo grafısı kolonoskopı yapılır dıyorlar fakat ben ………………………… ı 7 aydır kullanıyorum ve bı ılerleme yok artık tukenmiş durumdayım gercekten, sizi de tavsıye uzerıne oğrendım ne yapmam gerekıyo onerınız var mı size de bayramdan sonra randevu alacağım benı bıraz aydınlatır mısınız