Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 19-10-2018
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Kolonoskopide 5 cm polip

Merhabalar ben 20 yasındayım, lösemi hastasıyım size babam için yazıyorum.Öncelikle sunu belirtmeliyim ki deneyimlerinizi,basarılarınızı yaptıgım arastırmalar sonucu ögrendim ve iletişime buradan geçebilecegimi düşündüm.Nakil oldugum için sizi yerinizde ziyaret etme olanagım maalesef ki yok.Sayın Korhan hocam sözlerime başlamadan önce ben de bir kanser hastalıgı atlatmıs birisi olarak hastalıgın ne denli zor oldugunu en iyi bilenlerdenim.Sözlerimi fazla uzatmak istemiyorum direkt sizinle paylasmak istiyorum.Babam 53 yaşında alkolü,sigarası yok fakat genetik faktör kolon kanseri öyküsü ailesinde mevcuttur.Bundan yaklasık 2 ay önce fark ettigi kalça da agrı ve dışkıda kanama,incelme sebepleriyle hekime basvurmustu ve kolonoskopi önermişlerdi geçen günler de kolonoskopi cekildi,doktoru 5cm boyutunda bir polip oldugunu ve müdahelesinin gerektigini,aldıgı örnekle de biyopsi sonucunun beklenmesi gerektigini söyledi.Elimde kolonoskopi raporu var ama ne kadar bu durumu açıklar bilemiyorum ve babam için cok endişeliyim.Evimiz de de kitabınız mevcuttu ordan okuduklarımla size ulasabilmeyi ancak mail yoluyla buradan yapabiliyorum.Lütfen mailime bir cevap verin gercekten cok mutlu olacagım.Tek dilegim bu kafam hayli karısık ne yapmam gerektigini bilemiyorum inanın ki.Şimdiden geri dönüşünüzün olacagını düşündüğüm için tesekkürlerimi sunuyorum.Heyecanla mesajınızı bekliyorum.Hoşcakalın..