Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 23-02-2019
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makattan ilişki olmadan sifiliz proktiti

Hocam bundan iki önce türkiyede apse amaliyati olduydum. Danimarkaya geri döndügümde agrilarim ve akintim tam kesilmediydi. O yüzden burdada bir MR cektirdim. MRye göre fistül var, ama burdaki doktorlar ultrasonla bakinca bir proktit oldugunu soyluyorlar. Yaranin derin oldugu icin fistül gibi gözüktü diyorlar. Proktitin sebebi isi sifiliz oldugum icin diyorlar. Daha once sifilizbulasmisti bana,simdide kan testlerine göre sifilizim 16dan 32ye yükselmis. Ama yara olan yere pamukla dokunup bi test yaptilar sifilize dair birsey cikmadi. Ama doktorlar yinede sifiliz diye, antibiyotik sktilar ikitane kalcama. Simdi size sormak istedigim sey geliyor. Ben hetroseksuelim yani sadece kadinlarla cinsel iliskim oluyor. Arkadan bana birsey girmedigi halde, makatimdan bir sifiliz yarasi olusmasu mümkünmüdür? Ve son sorum antibiyotiki vurduktan sonra agrim ve akintimin asiri derecede yükselmesi normalmidir? Daha once danimarkada 9 kere hemoroid tedavisi gordum hic bir seye yaramadi, cagreyi türk doktorlarinda buldum, sizlere daha cok güvendigim icin size yaziyorum. Insallah kendimi dogru ifade edebildim. Iyi günler hocam