Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 18-06-2019
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Makat fistülü için tek ameliyatla kesin tedavi

Iyi aksamlar doktor Bey
Ben yurtdisinda yasiyorum ve burdaki doktorum Bana peri Anal fistul teshisi koydu ve cok komplike oldugu icin mecburen Bana seton uygulamasi olmasini onerdi bende ilk once bu seton uygulamasina karsi ciktigim icin lazer ile olmak istedigimi belirttim ve hollandada lazer ile tedavi olunan baska bir hastaneye gittim ve malesef ordaki doktorda Bana seton tedavisi olunduktan sonra lazer tedavisi olunup olunmadigina oyle karar verebiliriz dedi yoksa setonsuz 6 ay sonra tekrar bu hastaligi nuksetme olasiligimin olacagini soylediler Simdi hocam setondan sonra tekrar bi ameliyat daha gerceklstirsem bu benim 9 ay icinde 3. Ameliyatim olacak gecen senede abse icin olmustum Af edersiniz ac kapa ac kapa artema muslugu gibi oldu
O yuzden Bana bir care yada yol gosterebilirmisiniz
Saglik sigortama sordum eger turkiyede kesin tedavi olup hastaligimdan kurtulabilirsem Bana ameliyat masraflarimi karsilayabileceklerini soylediler Ama 2.defa olursa hastaligim nuksederse tedaviyi kendi cebimden karsilamam gerekiyor dediler
Sigortanin dedigine gore para degil tedavinin kalitesi onemli dediler ve Bana ona gore bir hastane yada doktor secmemi soylediler ve bende internette arastirmalarimda sizi buldum Ve sizin bu konuda uzman ve kaliteli tedavi uygulamalarizi takip ettim sigortama bildirdim Ve sizin bu konuda uzman ve kaliteli tedavi uygulamalarizi takip ettim sigortama bildirdim