Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 04-01-2020
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Hemeroid ameliyatı sonrası gaz kaçırma

sn:
Prof. Dr. KORHAN TAVİLOĞLU
ben kıbrısta yaşayan 47 yaşında bir bireyim bundan yaklaşık 6 ay önce hemeroid amelyatı oldum. bende içten dışa hemeroid sarkması ve makat kenarında çatlak birde içte gizli kanamaya sebep olan hemeroid problemim vardı ki zaten 1 ay içinde aşırı kan kaybından hastahaneye hemoklovin 5 olarak gittim yarı şoktaydım şimdi iyiyim ameliyat başarılı idi fakat makat kenarında olan 3 yastık tan ikisini kaybettim malesef şu an tuvaletim rahat fakat benim esas sorunum gaz kaçırmam olsada bunu idare ederim en çok hayatımı etkileyen ne yaparsam yapayım makat kısmım da feci koku oluşuyor yıkanıp çıksam dahi bir kez tuvalete girsem bile yıksam dahi o koku kalıyor sanki aşırı apış arası gibi kokuyor bu yüzden eşimden çekinir oldum ve aylardır ilişkiye girmiyorum bundan utanıyorum eşim bunu bilmiyor koku meselesini ne yapacağımı bilmiyorum bunu araştırsam da buna yönelik bir tanı tedavi bulamadım doktoruma henüz danışmadım bu normalmidir yapılması gereken en doğru hareket ne olmalıdır saygılar,bana cevap dönerseniz sevinirim.