Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 05-10-2014
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Basurum tamamen geçer mi?

merhabalar Korha Taviloğlu hocam.HAYIRLI BAYRAMLAR.Ben 23 yaşında bir bayanım. bende 1,5 senedir kabızlık var. 3-4 günde 1 tuvalete çıkabiliyorum.şimdi de 25 gün önce makatımın üst kısmında mor renkli 7cm kadar uzunluğunda geniş bir damar olduğunu fark ettim. bir kaç gün sonra da makatımın iç bölgesinde nohut tanesi büyüklüğünde bir meme ucu fark ettim.Bir hafta sonra da doktora gittim. Doktor parmakla muayene etti ve hem iç hem de dış basur olduğunu ve rahatlamam için şişlerin inmesi gerektiğini söyledi.İlaç olarak; ................................. kapsül, ................................. draje ve ................................. krem verdi.
SORUM ŞUNLAR:
1. Bahsettiğim MAKATIMIN ÜST KISMINDA MOR RENKLİ 7CM KADAR UZUNLUĞUNDA GENİŞ BİR DAMAR nedir ve normal mi?
2. BASURUM TAMAMEN GEÇER Mİ?
3. ................................. KREMDE BİR KANÜL VAR. kanülü iç basur olduğu için içeriye sokmak gerekiyormuş diye duydum .KANÜLÜN KAÇ SANTİMİNİ İÇERİYE SOKMAK LAZIM? Bİ DE KANÜL SOKMAK BASURA ZARAR VERİR Mİ?
değerli hocam sorularım bunlar cevaplarsanız çok mutlu olurum.şimdiden çok teşekkür ederim.SAYGILARIMLA....