Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 22-01-2015
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Meraktan anal bölgeye cisim sokma

Merhaba, iyi çalismalar hocam.
Affiniza siginarak beynimi ve psikolojimi ciddi anlamda zorlayan sorumu sormak istiyorum.. Gecenlerde(yaklasık 5 ay); sirf meragimdan dolayi anal bolgeme genis capta bir objeyi sert bir sekilde soktum.. Ertesi gun anus bolgemde son derece yuksek bir agrı his ettim.. Daha once her insan gibi, normal bir boyutta dışa dönük olarak gerek elle hissederek, gerekse de ayna karsisinda gorerek teshis ettigim anus dudaklarim simdi tamamen ice donuk bir hal almis durumda.. otururken sanki anus ve testislerimin arasinda kalan bolgenin surekli baski altinda oldugunu his ediyor ve hicbir sekilde oturma pozisyonunda rahat olmadigimi gozlemliyorum.. Parmakla anus bolgeme ve cevresine dokundugum zaman, anus'un ic kismini sarmalayan cemberin genisledigini/buyudugunu anlayabiliyorum.. Ve bunlarin disinda, o gunden itibaren sik sik gaz olusumu basladi.. Lavaboya giderken surekli cok sert bir sekilde ıkınıyorak ihtiyacimi goruyorum.. Bu anlattiklarim cok fazla uzun oldu, lutfen beni mazur gorun.. Bu konuda yapmam gerekenler nelerdir sizce ? Ameliyat ile duzeltilebilecek bir durum var mi sizce..? Saygilarimi sunuyorum..