Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 30-10-2022
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Doktor hemoroid yani basur dedi ama ben makat çatlağı olduğundan şüpheleniyorum

Hocam kolay gelsin biraz uzun yazdım ama lütfen okuyup pazartesi doktora gidene kadar bana şu birgun için yardımcı olur musunuz benim bağırsaklarımda irritabl bağırsak sendromu vardı sürekli tuvalete çıkıyordum veya kabız değildim ama yapamiyordum şükür ondan rahatladım geçen bi arada midemi usuttum galiba ve gaz sıkışması oldu baya karnım agridiktan sonra ishale döndü ishalde baya zorlandım ful su çıkıyordu hemen hemen birgün sonra makatta batma hissi oldu sonra ağrıya kasintiya çevirdi makat şişmişti biraz sonra acile gittim acil hemoroid yani basur dedi ama ben makat çatlağı olduğundan baya şüpheleniyorum krem verdi ismi …………………………… onu ucuna takılan tüple beraber kullanıyordum bide basur için hap ve intihap için hap verdi rahatlamistim ama şimdi geri başladı kremde haplarda fayda etmiyor ve şimdide makat derisinde katlama var ve makatin anüsün hertarafi kaşınıyor bacaklarıma ve mesane bölgesine doğru iniyor kaşıntı pazartesi doktora gideceğim ama sizden ricam sizce bu basur mu yoksa makat çatlağı mı ve makat catlagiysa bana pazartesiye kadar yani bugün gece ve yarın için ne faydalı olur evde lütfen şu 1 gün için bi öneri verir misiniz...