Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 07-01-2023
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Dışkıdan sonra peçeteyle silince kan oluyor

Hocam Selam nasilsiniz ben azerbaycanda yasayiram sizin yaniniza gele bilmediyim ucun burda yazdim bir rahatsizligim var onunla bagli bilgi almaq isterdim sizin tavsiyenizi yenj Hocam öncelikle bunu söyleyim bende uzun yıllardır hastayım tedavi alıram doktordan bende panik atak sinir ve anksiyete pozuklugu yani nevrozam bizim dilde daha dogrusu azeriler ruslar nevroz deyir türk dilinde bilmirem hocam uzun zamandı ben tualete gedtikde dişkidan sonra ve yudukdan sonra peçeteyle yeni tualet kagiziyla sildikde Kan olur açık rengde olur bazen az olur bezen cok olur peceteye bakdikda uzerinde kan gorurem amma bu sık sık olmur bir kaç aydan bir olur bazen ayda bir defe olur ancaq dışkı üzerinde kan olmur hocam bazen anüste kaşınma olur birde afedersin parmagımı içeri dogru sokuyorum yeni parmagımın uç kısmını sokuyorum bakıyorum sanki sulu kimidir tokunuyorum hemin hisseye bakiyorum kan yeni parmagim kana bulasir sanki orda nese var parmagimla dokuntukda kanayir ancaq buda dediyim kimi bir kac ayda bir olur hocam agrı sislik yoxdur amma panik atak hastasi oldugum korkuyorum doktora getmeyeki kötü hastalik cikar birden cok korkuyorum hocan bu ne ola biler ne olur kötü bir hastaligin belirtise söylemeyin