Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 20-01-2023
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Anal fissür depreşti

Hocam merhaba,lütfen bana yardımcı olur musunuz yönlendirir misiniz yani? Lütfen daha 25yasındayım.Ve kimse yönlendirmiyor beni gerçekten son çare sizin videolarınızı izledim ve size yazmak istedim Ben de kronik anal fissür var, bir proktoloji merkezine gittim ……………………………………de ………………………………………………… beye bugün muayene oldum Kendisi 2tane fissürüm oldugunu doğum yapıp yapmadığımı sordu,yapmadım dedim hemen hemen normal doğum yapmış bi kadın kadar çatlağın var dedi 2cm lik Bunun en az 10yılı var dedi,benim ilk şikayetim 2014yılında olmustu sadece bi hafta sürmüştü birazda dıskılama esnasında kanamam olmustu sonrasında bi iki kremle yıllarca hiçbir problem yaşamadım,ara ara sadece kabızlık durumunda zorlanmam oluyordu Yine yıllarca sıkıntım yoktu kansızlık problemim den dolayı Demir ilacına başladım Demir serumu bağırsaklarımı bozdu çok fazla tuvalete çıktım ishal şe oldum bu zaman başladı ilk başlarda cam kesiği gibi bi acı tarif edilemez bi şekilde de kan akıyordubitkisel yöntemlerle ve kremlerle ayrıca …………………………………………. sanırım …………………………………………. muadili bi ilacı da her yemekten önce kullandım Önce azaldı şikayetim sonra tamamen gitti Ama ben ilaçları kremleri düzenli kullandım ,her ne olduysa iki ayın sonunda ki bu arada dahiliye doktoruma Demir ilacımı değiştirmesini söyledim ishal yaptıgı için bu sefer de hap verdi bu da ben de kurulum yaptı bu sefer yine anal fissür depreşti Ben de soluğu bi klinikte aldım Doktor bey ameliyat olmam gerektiğini makat darlığına dönüşebileceğini söyledi bi kaç yıl içerisinde Söylediği ücretler benim karşılayabileceğim gibi değil Benim size sorum siz anal fissür için sadece ameliyat mı onerirsiniz başka çözümler bende işe yarar mı Fiyatlarınız nedir Lütfen bana yardımcı olır musunuz psikolojimi toplayamıyorum artık