Tek Mesaj görüntüleme
  #3 (permalink)  
Eski 20-10-2015
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012

Merhaba Doktor Bey

Mesajima yanit verdiginiz icin cok tesekkur ederim ve sag olun. Annem iyilesmeye baslamis bir butun sarimsak yemis birgun derler ya sarimsak yemek bir igne vurulmussun gibi faydalidir diye gercekten yarari dokunmus.Daha once boyle seylere inanmazdim ama sarimsak dogal antibiyotik gorevi goruyor sanirim. Daha once dedigim gibi kalcasindaki olan buyuk sislik birgun icinde inmis ve kendi kendine akinti gelmeye baslamis. Annemin dedigine gore bayagi degisik degisik,cok sarimsi akinti ve bazende kanli akinti (apse) geliyormus. Artik hergun bir dis sarimsak yutar oldu( sarimsagi yutmak, cigneyip parcalara ayirip yutmaktan daha iyi cunku cabucak mideden sindirilmiyor ve agir agir sindirilmeye yol aciyor,ayrica yutulmus sarimsak,midede daha fazla uzun sure kaliyor ve buda vucut icin daha iyi diye dusunuyorum cunku yedigi besinler sebzede olsa vucut surekli apse yapar oldugu icin sarimsak bunu engelliyor diye dusunuyorum) . Annem son 4 gundur cok iyi. Daha once yedigi her sebze onun vucuduna iltihap yapiyordu, artik biraz daha da olsa rahatladi. Insallah ilerleyen zamanlarda da daha iyi olacak. Dediginiz gibi haklisiniz annemi ameliyat eden cerraha sorularimi sorsam daha iyi olur, hersey icin yinede tesekkur ederim.

Saygilarimla

.................................................. ..