Tek Mesaj görüntüleme
  #3 (permalink)  
Eski 08-11-2015
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012

Peki hocam benim istikrarli cabam sayesinde flora daha iyi sukur ama sut sut urunleri ve sekere hala agrasif tamamen mantari nasil normal seviyeye getirebilirim probiyotik diyorlar almanyada bu denendi fakat ani tansiyon yukselmesi migren turu agrilar olustu bunun uzerine dermatolog doktor arkadasimla bunu gorustum oda saten arastirmalar konusunda cok yardimci oldu dilden kultur aldi ayni gun icinde 3 kere araliklarla gaita alip ozel incelemeye gonderdi ve dediki elimde sonucta var kandida albians sebebi dedi fakat kandida yukselince E coli ve acinobakter isimli bakteride yuksekti bende bans probiyotiklerin icinde faydali bskteriler var evt dedi fakat kandida yuksekse diger faydalilarda yukselise geciyor dedi ben allaha sukur gida allerjisini nerdeyse yendim sadece sut sut urunleri ve seker siyah zeytin cin biberi yesil mandalina ve dag kekigi ile marine ettigim bir tavuk cesidiylede mantarin beslenmesi engelleyip azalmasini sagladim sizin bu dalda cok yazilarinizi okudum tabiri caizse yuzdum yuzdum kuyrugundayim tamemrn mantari ve diger bakterileri nasil normal seviyeye getirebilirim bir bucuk senedir sifir seker meyvelerden sadece yesil mandalina taze incir ve portakal beraberinde mutlaka kiraz sapi cayi cok inanilmaz faydasini gordum sistematik bir ilacin 50 mg ni denedim 4 .gun ic organlarim curuyor gibi koku geliyordu sistematik mantar ilaclarininda cok iyi oldugunu dusunmuyorum acikcasi sizden ricam tam sonundayim ozeldende mesaj olarak gonderebilirsiniz kandidayi tamamen hangi tedavi ile normsl seviyesine getirebilirim cunku doktor arkadasim kandida temizlenirse eger dedi tum allerji adinda olan seyler normale gelcek dedi bu konuda sizden yardim ve bilgilerinizden isik tumanizi rica ediyorum bir önceki cevabiniz icinde cok tesekkur ediyorum