Tek Mesaj görüntüleme
  #5 (permalink)  
Eski 08-11-2015
Facebook soru Facebook soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012

Tedavi icin Tūrkiyedeyim degerli hocam bu olaydan dolayi calisma sansimda yoktu suan saglik sigortamda yok ancak bir iki ay sonra emeklilik gorusmesi icinn gitcem simdi sorumun tam anlasilmasi adina Kandida albians isimli mantari bagirsaktan hangi ilac yada tedavi yok eder tedaviyi tamamen kendi arastirmalarim ve bir doktor arkadasimin da katkisiyla florayi bir birbucuk senede normale getirdik o dediginiz bolumler hic bir sey anlamiyor kandida her insanin bagirsaginda olur deyip geciyorlar sadece buraya ilk geldigimde immunoloji bolumunun aldigi kanda Cd3 veCd8 hūcreleri pozitifti sorunum kandidanin asiri cogalmasi 25 gun penesilin 1000 mg tablet verdi ilk almanyada bir doktor salatadan dizanteri turu bisey kaptim farkettimm ama doktor penesilin verdi ise yaramadigini gpruncede 25 gun devam etti tum bagirsak faydali bakterileri gitti nerdeyse arkasina tipik olarak kandida yukseldi sorum kandidayi artik tamamen bagirsagimdan atmak istiyorum bunun icin sizden yardim rica ediyorum Sevgiler degerli Hocam